Hizmetler

Verilere anlam katar iş sonuçlarına odaklanırız

Müşteri İç Görü Dashboard'ları

Müşteri iç görüsünü ürün ve hizmetler konusunda müşterilerin beklentisini ortaya koymaktadır. Müşteri iç görülerinin tek bir dashboard ile çoklu kanalları içine alacak şekilde uçtan uca izlenebilir olmasını sağlıyoruz. 

  • Dijital funnel verilerini görünür kılarak, müşterilerin  sürtünme yaşadığı noktaları tespit ederek nedenlerini tek bir seferde görebilmenizi sağlayarak, kararların aksiyona dönüştürülmesi sürecinde sektör deneyimimiz ile yanınızdayız.
  • Müşteri iç görülerinin yeni ürün ve hizmet tasarımının vazgeçilmez parçası olduğundan yola çıkarak veriler ile desteklenmiş yeni ürünlerin oluşturulmasında fırsatları sunduğumuz teknoloji ile görünür kılarız.

Müşteri Profilleme

Müşterilerinizin dijital kanallardaki profillerini oluşturarak içeriklerin müşteri tip ve dijital davranışlarına göre şekillendirilmesi ve anlamlandırılmasını sağlarız. 

Bu amaçla dünyanın öncü çözümleri ile müşterilerimize en uygun çözümü çevik modellerde sunarız.

Kişiselleştirilmiş Kampanya Yönetimi

Kişilerin ihtiyaçlarına ve profillerine uygun,  dinamik kampanya senaryoları hayata geçirerek, hem kampanya maliyet optimizasyonu sağlar bununla beraber sürdürülebilir kampanya modülleri ile pratik ve sonuç odaklı çözümler sağlarız.

Müşteri Yolculuk Haritası

Müşterilerimin önceliklerine göre belirlenen kanallar için müşteri deneyim haritasını hazırlayarak, bunları veriler ile anlamlı ve okunabilir hale getiririz.

Bu sayede müşterinin farklılaşan profilleri için ne gibi bir deneyim ve duygu yaşamaları gerektiğini müşterilerimiz ile çevik modeller ile oluştururuz. 

Sektör bilgimiz ve uygulanabilir vakalarımız ile hızlı ve sonuç odaklı çözümler sağlarız.

Çalışan Deneyimi

İşlerimizin sürekliliği ve müşterilere değer katmak üzere çalışan ekiplerimizin müşteri odaklı olabilmesi için katılım programları hazırlayarak çalışanlarımızın da hayatını kolaylaştıracak programlar hazırlıyoruz.

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish